עסקיו בארץ

אבנר קופל ממשיך להצליח ולשגשג בעסקיו בארץ אשר תורמים הרבה לקהילה. אבנר קופל אב מסור ואוהב אשר מפרנס בכבוד את משפחתו כבר שנים רבות כאיש עסקים מצליח.

המודל העסקי בעסקיו הרבים הוא הלקוח תמיד קודם. לא משנה מה, הלקוח צריך להיות מרוצה גם אם העסק מפסיד בטווח הקצר, הרי לקוח מרוצה זה טוב לעסק כלכלית בטווח הארוך גם מבחינת ביקורות. לכן אבנר קופל משקיע הרבה מעצמו על מנת לבנות עסק שיטיב עם כולם, עם עובדיו, עם הלקוחות ועם המדינה כולה. רבות תרמו עסקיו לכלכלת המדינה ויש האומרים אף לתפיסת העולם אותנו כאומה. אבנר קופל מקפיד לפעול על פי כללי האתיקה העסקית ברמה הנוקשה ביותר האפשרית ועדיין לייצר רווח ולשלם יפה לעובדיו שמאוד מעריכים אותו ונהנים מהעבודה.

עובדיו מאוד מרוצים מהתנאים ומההשראה והסיפוק הרב שהם שואבים מהעבודה שלהם. זו אחת מהסיבות הרבות שהעסקים שלו מצליחים. עובד מרוצה מוביל תמיד ללקוח מרוצה. וזה חשוב לעתידו של כל עסק. זה דבר שכל סטודנט שנה א' למנהל עסקים יגיד לך. שיטות הניהול והמודל העסקי המנצח של עסקיו של אבנר קופל מהווים דוגמה ומופת להרבה אנשי עסקים מתחילים במדינה. בייחוד עם כל הקשיים במדינתנו הקטנה.

בתור מנהל ליגת העל בכדורסל גם כן נחל הצלחה מרובה בזכות כשרונו הרבה והצורה בה הוא ידע להתייחס לאנשים והאהבה הרבה שהוא מעניק, הן כאיש עסקים והן כמנהל ליגת העל בכדורסל, והן כיושב ראש האיגוד הכדורסל בווינגייט. השילוב הטוב של יכולות ואנושיות הן חלק ממה שמאפיין אותו כאיש עסקים ואב אוהב ומפרנס למשפחתו.

כמנהל ליגת העל בכדורסל תפקד לא פעם תחת לחץ כבד ולא נכנע ללחץ, אבנר קופל תמיד שימש דמות מנהיג מוערצת ומוערכת בעיני רבים. כמו כן בתפקידיו האחרים. קידם רבות תחומים רבים שעזרו לשים את הליגה הלאומית על המפה העלה את איכות המשחק והשחקנים עצמם. אהוב ופופולרי מתמיד סיים את תפקידו והשאיר חותם חיובי מאין כמותו לעד בכל התחומים.

כחבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל הטביע את חותמו גם כן בתחומים רבים והביא לייעול רב של המערכת כולה ולשינויים אשר שינו לטובה ואשר נשארו עד היום.

חשוב מאוד לנהל אנשים בצורה נכונה במיוחד במערכות מורכבות וגדולות כמו ההתאחדות על מנת לייצר ולטפח מערכת שמתפקדת טוב לאור כל הקשיים ומחזיקה ולאורך זמן. אבנר קופל איש עסקים ממולח ולכן השתמש בכישוריו הרבים על מנת לקדם את תחומי הספורט בארץ גם מתוך אהבה לתחום ולספורט וגם מתוך תחושת שליחות ורצון עז לבנות עתיד טוב יותר לקהילה וילדיו אשר הם חלק מהקהילה.

המערכות של ארגונים כאלה אכן מורכבות מאוד מכיוון שמעבר לצד העסקי שבדבר חשוב מאוד ואף קריטי לשמור על תדמית ציבורית טובה כדי להשאיר את האוהדים מרוצים על אף על הקשיים הכרוכים בניהול ארגונים מורכבים וגדולים מסוג זה.